Nakupování vypínačů a zásuvek může být zbytečné, zdlouhavé, nudné anebo dokonce ubíjející. Zvládnete to ale i s lehkou rukou z domova, třeba po internetu. Vypínače Schneider z Lightpark nabízí ten nejmodernější francouzský design a nepřeberné množství trendy variant. Jen jejich rámečky můžete zakoupit v:
 

  • mint barvě (odstín Verde)– který se hodí do interiéru ve středomořském stylu (ála Řecko)

 trendy pastel, francouzská ulice

  • pastelové fialkové barvě (odstín Violeta)– který je momentálně nejvíce trendy odstínem na trhu. Hodí se ke každému, kdo jde s dobou a miluje moderní pastelové provedení. Náš tip: Právě pastelové barvy skvěle odlehčí každý interiér!

 

  • vamp barva (odstín Teracota)– je jako stvořená do kanceláří, ale i do ložnice, kde chceme, aby se odehrály ty pravé odstíny…terakoty! Je vhodná pro sebevědomé majitele s láskou pro okázalost.

 

  • melounová barva (odstín Rojo)– rozzáří pokoj každé ženy i dívky. Ideální bude i pro jiná místa, která přímo vybízí k vyzařování pozitivní energie!

 pastelové odstíny, trendy

  • světle modrá (odstín Azul)– je další z pastelových krásek pro milovníky nejnovějších trendů, pro milovníky padesátých let anebo i pro výzdobu dětského pokoje – například malého chlapečka!

 

  • pistáciová (odstín Pistacio)– nesmrtelný styl, který nevyjde z módy. Pro originální majitele s osobitou duší umělce.

 

  • teplejší barevné kombinace(například odstíny Orange, Cacao nebo Garner) dokonale zahřejí každý interiér (i exteriér) a vytvoří z něj perfektní domov.

 

  • studené barevné kombinace(například odstíny Polar, Manzana, Cromo nebo Mink) pak vytvoří chladně a prudce elegantní dojem, který nikdy nevyjde z módy. Pozvednou celkový dojem interiéru na úplně jinou úroveň.

 
Vybírat můžete také z luxusních zlatých, stříbrných a černých kombinací. Pravda je ale taková, že “to své“ si najde opravdu každý!
 
Dvoj rámečky pak nabízejí ještě hravější barevné kombinace. Odstíny Lipstick, Candy a Aqua nesmí chybět u žádné milovnice stylu.
Náš tip: odstíny Bio a Citrus pak tvoří nádhernou neobvyklou kombinaci.

4.6/5 - (5 votes)